Naprzód Borucin następnym rywalem w lidze Orlików

"Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz" - Bill Shankly
Idąc tym tropem nie zapominajmy, że każdy mecz jest inny, jednak nie wolno zapomnieć o pozytywnych aspektach poprzedniego spotkania.

W poniedziałek zawodnicy Unii Turza Śląska udadzą się do Krzanowic, by zmierzyć się z Naprzodem, gdzie swoje mecze jako gospodarz rozgrywa zespół Borucina. W poprzedniej kolejce Unia wygrała na wyjeździe z Bukowem 2:14 a Borucin przegrał 17:3 również w wyjazdowym spotkaniu z Unią Racibórz.
Na wyjazdowe spotkanie udajemy się z naładowanymi bateriami i chęcią osiągnięcia dobrego rezultatu poprzez grę zespołową.

Mecz odbędzie się w Poniedziałek 11.04.2016 o godzinie 16:00 w Krzanowicach. Zbiórka zawodników o 14:15 na boisku w Turzy. Zawodnicy, którzy lekcje w szkole kończą późno, dostaną usprawiedliwienie z klubu.

Kadra na spotkanie:

1. Grabowski Mateusz (BR)
2. Hetmaniok Pascal
3. Kłosok Marcin
4. Lis Konrad
5. Lis Samuel
6. Mucha Jakub
7. Mucha Michał (BR)
8. Nielaba Jakub
9. Rek Igor
10. Sosna Artur
11. Stabla Paweł
12. Szcześniak Tymoteusz

Uwaga !! Zakaz gry w korkach !!
Zawodnicy zabierają legitymacje, buty z płaską podeszwą lub turfy, ochraniacze i czerwoną koszulkę z Givovy na rozgrzewkę.