Urodzinki Trenera Marcina !!

W Środę swoje 24 urodziny obchodził trener Marcin!!
Z tej okazji wszyscy zawodnicy wraz z ich rodzicami i trenerem Dawidem, życzą wiele radosnych dni, dni pełnych uśmiechu na twarzy, dni prowadzonych na sportowo. Także wiele zdrowia - bo to najważniejsze - oraz sukcesów w pracy trenerskiej. I równie ważne, aby trener Marcin zawsze miał powody do zadowolenia z małych piłkarzy Unii Turza Śląska.

Gromkie sto lat trenerze Marcinie :)

W dniu, w którym trener Marcin obchodzi swój jubileusz dzieci rozegrały w ramach treningu turniej na hali "Mini liga mistrzów". Najlepsza okazała się drużyna Tymka Szcześniaka, Kuby Nielaby i Igora Reka. Bramkarzami stałymi byli Michał Mucha i Mateusz Grabowski.

Miłym akcentem całej tej imprezy był poczęstunek. Przygotowany dla trenera tort został przez niego pokrojony (z małą pomocą MasterChefa Damiana :P) i rozdany po kawałeczku dla każdego. Do picia natomiast super bąbelkowy szampan Picollo :)

Uwieńczeniem wszystkiego był podarunek Pana Wojciecha Hetmaniok, sponsora naszej młodej drużyny, który ufundował dzieciakom paczki ze słodką zawartością w nagrodę za wspaniale przepracowany okres przygotowawczy, wzorowe uczestnictwo w zajęciach i mega dobrą postawę w turniejach i sparingach :) Dziękujemy w imieniu dzieciaków!! :)