"Nasi" na meczu Młodzików

Już po raz drugi podopieczni trenerów Marcina i Dawida, wzmacniają szeregi starszych kolegów. Poprzednim razem pechowa porażka z Rogowem a wczoraj wspaniałe zwycięstwo z Unią Racibórz trenera Dariusza Binka. W meczach młodzików Unii, których trenerem jest Przemysław Pawliczek występują najbardziej wyróżniający się zawodnicy orlików, jednak ze względu na spełnienie wymogów regulaminowych najmłodszym z nich może być chłopak urodzony nie później niż 31.12.2006. W związku z tym w pewnym zwycięstwie 11:5 swoją cegiełkę dołożyli:
Jakub Nielaba, który rozegrał 30 minut na obronie i w niczym nie ustępował silniejszym fizycznie i wyższym przeciwnikom.
Pascal Hetmaniok, który rozegrał 20 minut na pomocy i raz po raz zaskakiwał przeciwników swoją dynamiką i nienaganną techniką, był bliski strzelenia bramki.
Paweł Stabla, który rozegrał 20 minut na obronie i wielokrotnie uraczył kibiców otwierającym podaniem do bramki rywala oraz siłą fizyczną w pojedynkach 1 na 1.
Tymoteusz Szcześniak, który rozegrał 10 minut na obronie popisując się odważnym rozegraniem piłki do środkowych pomocników oraz świetną asekuracją kolegów z zespołu w obronie.
Samuel Lis, który rozegrał 7 minut na pomocy zaliczając kilka dobrych zagrań, zwłaszcza z drużynowym kolegą Pascalem, był bliski strzelenia bramki.

Wyżej wymienieni zawodnicy rozegrali dobre spotkanie, ale nie ustrzegli się również drobnych błędów, nad którymi będziemy pracować na treningu. Z występu naszych zawodników zadowolony był także trener Przemysław Pawliczek, który wspólnie z trenerem Dawidem Bednarkiem, obecnym na spotkaniu stwierdzili, że najmłodsi zawodnicy tego klubu będą stanowili o sile zespołu w przyszłości.