Operacja Buków, pierwsze ligowe starcie młodych Unitów

W poniedziałek 04.04.2016, najmłodsza drużyna reprezentująca barwy Unii Turza Śląska rozegra swoje pierwsze spotkanie ligowe. Naprzeciw naszym zawodnikom staną dobrze znani nam z poprzedniego pojedynku, które wygraliśmy 6:5, gracze Wypoczynku Buków. W wyjazdowym spotkaniu bramki strzelali dla nas Samuel Lis, Tymoteusz Szcześniak oraz czterokrotnie Pascal Hetmaniok.
Wszystkich zapewne ciekawi jaką postawą wykażą się Unici, biorąc pod uwagę fakt, że niewiele było treningów na dworze. Trenerzy są wszakże pełni optymizmu i nastawieni przede wszystkim na zbudowanie dobrej atmosfery w zespole, co może zaowocować dobrą grą a to znowu dobrym wynikiem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na boisko do Bukowa w Poniedziałek o godzinie 17:00

Zawodnicy zbiórkę mają o godzinie 15:40 na boisku w Turzy
Kadra powołana na spotkanie (dostępna w zakładce "kadra na najbliższy mecz"):

1. Grabowski Mateusz (BR)
2. Hetmaniok Pascal
3. Kłosok Marcin
4. Lis Konrad
5. Lis Samuel
6. Mucha Jakub
7. Mucha Michał (BR)
8. Nielaba Jakub
9. Rek Igor
10. Sosna Artur
11. Stabla Paweł
12. Szcześniak Tymoteusz

Kadra obowiązkowo na rozgrzewke zabiera koszulki z Givovy !!!!
Gramy na trawie, więc ubieramy buty "Lanki" !!!!
Pamiętamy o Legitymacjach !!!!